ZABURZENIA NAUROLOGICZNE

UWAGA! Dokonując rejestracji każdy produkt prezentowany w tym serwisie możesz kupić ze zniżką w cenie producenta.

ZABURZENIA NAUROLOGICZNE, AUTYZM (ASD) i OCZYSZCZANIE Z METALI CIĘŻKICH

Chelatacja chlorofilem i różnymi składnikami roślinnymi w Ocean21, w leczeniu zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD)

Zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) charakteryzują się trudnościami w kontaktach międzyludzkich i komunikacji oraz ograniczonymi i powtarzalnymi wzorcami zachowań. Sugeruje się, że zwiększone stężenia toksycznych metali skutkuje występowaniem bardziej nasilonych objawów ASD, a poprawę w tym zakresie można uzyskać, usuwając metale ciężkie z organizmu przy zastosowaniu farmaceutycznych środków chelatujących (związków chemicznych, które wprowadza się do krwi w celu związania i usunięcia toksycznych metali ciężkich z organizmu).

Ocean21  jest jako naturalna terapia i skuteczny oraz bezpieczny środek odtruwający, w leczeniu zatruć ołowiem (ołowica) i rtęcią (rtęcica).

Ocean21 to organiczne składniki roślinne zawierający chlorofil i roślinne chelaty (chelatoterapia – chelition), skutecznie współpracuje z lekiem farmakologicznym DMSA.

DMSA nie usuwa rtęci z mózgu. 

Ocean 21 jest stosowany w toksykologii (mykotoksyny, enterotoksyny) jako środek odtruwający np. w autyzmie. Stosowany w leczeniu ołowicy, zatruć rtęcią (rtęcica). Tak jak DMSA, OCEAN21 usuwa metale ciężkie i toksyny z całego ciała. Dodatkowo usuwa toksyny z mózgu, ponieważ przekracza bariery krew-mózg-limfa